WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабелот за TechCare Допир X Десетици Единица Мускулите Stimulator 24 Масажа Режим

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабелот за TechCare Допир X Десетици Единица Мускулите Stimulator 24 Масажа Режим

Залиха
DEN 1821.60
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB Кабелот за Tech Care Допир X Десетици Единица Мускулите Stimulator 24 Масажа Режим.

Декларирани својства

Најдобри предлози