Лаптоп Докинг Станица, 5Gbps/480Mbps Алуминиум USB Докинг Станица 3 X USB 2.0 за OS X за XP/Vista/7/8/10

Лаптоп Докинг Станица, 5Gbps/480Mbps Алуминиум USB Докинг Станица 3 X USB 2.0 за OS X за XP/Vista/7/8/10

Залиха
DEN 275.76
Износ:

ПРЕНОСНИ:Светлина во тежина, во мали димензии, лесна за употреба и лесно да се носат.Поддршка за XP/Vista/7/8/10 системи и за OS X, со USB поддршка.ТЕКОВНАТА ЗАШТИТА:Поддржува преоптоварување напон и моментален тековната заштита функции, ефикасно заштита на поврзана опрема и самиот ЦЕНТАР.PLUG AND PLAY:USB3.0+USB2.0 комбинација USB интерфејс, поддржува топла приклучување, plug and play. 5 GBPS/480 MBPS:во Согласност со USB 3.0, 2.0 спецификациите, ги подржува high‑speed 5 Gbps/480 Mbps пропусен опсег за пренос, а се враќаат наназад компатибилен со USB2.0/USB1.1. БРЗО ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА:Направени од алуминиум материјал, брзо топлина дисипација, стабилни перформанси.Функција : 1. USB3.0+USB2.0 комбинација USB интерфејс, поддржува топла приклучување, plug and play.2. Поддржува преоптоварување напон и моментален тековната заштита функции, ефикасно заштита на поврзана опрема и самиот ЦЕНТАР.3. Во согласност со USB 3.0, 2.0 спецификациите, ги подржува high‑speed 5 Gbps/480 Mbps пропусен опсег за пренос, а се враќаат наназад компатибилен со USB2.0/USB1.1.4. Изработен од алуминиумска легура материјал, брзо топлина дисипација, стабилни перформанси.5. Светлината во тежина, во мали димензии, лесна за употреба и лесно да се носат.Поддршка за XP/Vista/7/8/10 системи и за OS X, со USB поддршка.Спецификација : Предмет Тип : Приклучните Station Material : алуминиум Боја : Како на Слики Прикажани Тежина : Околу. 30g/1.1 oz USB интерфејс : 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0 Поддршка за Windows XP/Vista/7/8/10 системи и за OS X, со USB поддршка.Пакет Листа : 1 x Докинг Станица.

Декларирани својства

Item Type:
Docking Station
Material:
aluminium alloy
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 30g/1.1oz
USB interface:
1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0
Support for Windows XP/Vista/7/8/10 systems and for OS X with USB support. :
Package List:
1 x Docking Station :

Најдобри предлози