FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Мода Меки Силиконски Спортски Smartwatch Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Заме

FFENFEI Прилагодливи Еластична Види Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бендови, Мода Меки Силиконски Спортски

Залиха
DEN 1946.40
Износ:

Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .ИДЕАЛНА УДОБНОСТ вода доказ и перат; Совршени за фитнес и активен начин на живот .Карактеристики : Материјал : Силикон Максималната Должина : 22cm/8. [Лесно да се Замени]: Спортски Види Рака Хривнија за Fitbit Полнење 5 е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Премиум силикони : овој часовник на рака се направени од издржлив и меки силиконски материјал кој спречува иритација на кожата и ви овозможува удобно носење искуство.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Silicone Види Замена Бенд Рака За Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес Описи : 1.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Лесно да се инсталира и повторно се движи со едно копче.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Не е лесно да се лизга надвор.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Разни популарни боја опции за жените, мажите, момчињата и девојчињата.ЛЕСНО SWAP : Swap бендови секојдневно во секунди за да комплимент вашиот гардероба или да се меша и натпревар со Кожа Брзо Ослободување види бендови да се земе вашите часовници од салата на работното место.[Компатибилни Модели] : FFENFEI Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch.

Декларирани својства

Најдобри предлози