DINGZXC Sheing Количка за Складирање Подвижен, со Кочница Заштита на Животната средина Пп Кујна Бука Гумени Тркала 2 Ниво Северна Европа,Бела,49 X 35 X 59 см

DINGZXC Sheing Количка за Складирање Подвижен, со Кочница Заштита на Животната средина Пп Кујна Бука Гумени

Залиха
DEN 2344.80
Износ:

Други : Ако Не ја Прими Стоката Нормално или Имате Било какви Проблеми, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Директно се Продаваат од страна на Производителот, за Поддршка на Повеќе Набавки.Лесно да се Соберат и Чиста : Тоа Може да Се Состави во 15 Минути, Едноставен и Лесен, Еколошки и Pp, Лесен за Чистење.Дизајн : Лесно да се Движите, Две Коцки нагоре и Надолу, Дозволувајќи им на Повеќе Оптоварување, Парапет, Спречување на Предмети од Паѓање, Одлична Изработка, со Кочница.Капацитет На Носивост : 15 Кг.Материјал : Бука Стапка (Влага, Абразија, Deodorant), Заштита На Животната Средина Пп, Гумени Тркала.Производ Description Name : Количка, Rack Quantity : 1 Style : Nordic Size : 49 X 35 X 59 cm Suitable за Кујни, дневни Соби, Балкони, Тераси, Ресторани, Итн.Отстранлив Чаши, Чаши, Чинии, Прибор За Јадење, Чаши Итн.Идеален за Појадок, Вечера, Лица, Настани, Birthday Package Вклучува : Количка, со Исклучок на Украсите Прикажани во Производот Photo Note : Големината е Прирачник за Мерење, Постои Грешка од 13 Cm, се Надевам да ја Добиете Вашата Understanding Due до Различни Компјутерски Монитори, Светлината и Снимање Агол Може да се Разликува, и Благо Хроматските Аберации Може да Occur We Само Продаде Колички.

Декларирани својства

Најдобри предлози