Balacoo домашно Милениче се Подигнат Поводник Поставите Прилагодливи Тешка Должност Не се Повлече Оглавник Harnesses за Раса Кучиња Назад Клип Анти - Пресврт Совршен за Од

Balacoo домашно Милениче се Подигнат Поводник Поставите Прилагодливи Тешка Должност Не се Повлече Оглавник Harnesses

Залиха
DEN 686.16
Износ:

Со релативно мека текстура, ова се подигнат е прилично удобен за вашето домашно милениче верверица да се носат.Убава и дарежлив, удобен за носење, одговараат на повеќето вид на мали миленичиња.Направени од премиум материјали, цврсти и издржливи, која може да се користи за релативно долго време.На уникатен дизајн на искористување и поводник е модерен народи омилени.Погоден за сите видови на мали домашни миленици, безбедно и практично да одат надвор.Опис Одење на вашиот мал пријател може да биде забавно и пријатно за двајцата, и на оваа високо - квалитетни, лесни се подигнат направени од дише материјали ќе помогне да бидете сигурни дека тој останува безбеден.Добра опција за кучето да се истражуваат на отворено во светот, се повеќе се вежба или одат на патувања со повеќе слобода за да се движите низ безбедно.Карактеристики - Материјал : Тексас.- Size:About 39. 00 X57. 00 X1. 00cm/ 15. 33 X22. 40 X0. 39inch.- Направени од премиум материјали, цврсти и издржливи, која може да се користи за релативно долго време.- Погоден за сите видови на мали домашни миленици, безбедно и практично да одат надвор.- Со релативно мека текстура, ова се подигнат е прилично удобен за вашето домашно милениче верверица да се носат.- На уникатен дизајн на искористување и поводник е модерен народ " омилен.- Убава и дарежлив, удобен за носење, одговараат на повеќето вид на мали миленичиња.- Боја : Сина.- Големина : 39 X57 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x темперамент 1 x поводник.

Декларирани својства

Најдобри предлози