Fytoo Додатоци за Полнење преку USB Кабел/НИ Стандарден Полнач за JJRC H47 E56 F188WH F188W H818 Свитлива Quadcopter Гравитацијата Сензор Виткање РК Летало Делови (1pcs Полнење преку USB Каб

Fytoo Додатоци за Полнење преку USB Кабел/НИ Стандарден Полнач за JJRC H47 E56 F188WH F188W H818 Свитлива Quadcopter

Залиха
DEN 296.40
Износ:

Погоден за JJRC H47 E56 F188 WH F188 W H818 Свитлива Quadcopter Додатоци Гравитацијата Индуктивен Пати РК Летало Делови.Однапред индивидуални полнење метод - пријави секоја клетка поединечно.Overcharge заштита/Кратки-коло заштита/мала тежина. 100% нов производ.Пакет Содржина : 1pcs Полнење преку USB Кабел.Fytoo Додатоци за Полнење преку USB Кабел /НИ stanadard полнач за JJRC H47 E56 F188 WH F188 W Свитлива Quadcopter Гравитацијата Сензор Виткање РК Летало Parts Suitable за JJRC H47 E56 F188 WH F188 W H818 Свитлива Quadcopter Додатоци Гравитацијата Индуктивен Пати РК Летало Parts Advance индивидуални полнење метод - пријави секоја клетка individually Overcharge protection Short-коло protection Light weight Note : за Било какви прашања, ве молиме без двоумење да контактирате со мене , ќе многу задоволство да услуга за вас.Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка од нас.Квалитетот на производот и задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.

Декларирани својства

Најдобри предлози