Ниска Тековната Потрошувачка на Батеријата Заштита Одбор, Висока Прецизност 5A Батеријата Заштита Одбор, Индустриски за Батеријата

Ниска Тековната Потрошувачка на Батеријата Заштита Одбор, Висока Прецизност 5A Батеријата Заштита Одбор, Индустриски

Залиха
DEN 2388.00
Износ:

Вграден-во висока прецизност напон, детекција коло.Усвојување на високо го издржат напонот терминал да бидат поврзани со полначот.Погоден за 2 S батерија на пакет вклучувајќи Ni-Co-Mn литиум ќелија, Li-Ко ќелија, Li-Mn ќелија, Li Po ќелија.

Декларирани својства

Најдобри предлози