Мобилен Телефон Selfie Светлина

Мобилен Телефон Selfie Светлина

Залиха
DEN 374.40
Износ:

Деца црна мобилен телефон selfie светлина со 5-посочи петокрак облик.Компатибилен со Android и Apple i OS телефони за on-the-go фотографии.Вклучува 1 не-универзална литиум јонска и USB кабел за дополнителна погодност.Телефонот не е вклучен.Мобилен Телефон Selfie Светлината од Повеќе Од Магијата е светла и функционална прилог на нивниот телефон додаток колекција.Направени од издржлив материјал во форма на петокрака ѕвезда, оваа црна selfie clip-за светлина нежно костец на повеќето телефони и телефонски случаи и помага да се свртат телефон во on-the-go фото студио — тие ќе бидат во можност да се направи видеа во текот на ноќта или преземат голем selfies во темни области.Компактен дизајн го прави одличен за stashing во својата торба или џеб да се користи секогаш кога тие имаат потреба од дополнително осветлување за преземање на фотографии или видеа кога надвор и за.

Декларирани својства

Најдобри предлози