NewAge Производи Домашна Кујна Бранеа Месинг Современа Заоблени Knob, Кабинет Се Повлече Хардвер, 80232

NewAge Производи Домашна Кујна Бранеа Месинг Современа Заоблени Knob, Кабинет Се Повлече Хардвер, 80232

Залиха
DEN 91.44
Износ:

4 бои за да изберете од.Око-фаќање на современите круг дизајн.Солидна цинк изградба.Лесно да се вклопи во било New Age кабинет користење вклучени дефиниција.Оваа Современа Заоблени Knob нуди совршено елегантни и модерни заврши за вашиот кабинети.Достапни во Бранеа Црн Никел, Брусен Никел, Брусен Месинг и Мет Црна заврши, ова изгледа убава спарени со секој стил и боја на кабинет вратата.Дизајниран за секојдневна употреба, оваа рачка овозможува лесен пристап до содржината на вашиот кабинет и може да се пофали со солидна цинк изградба.

Декларирани својства

Најдобри предлози