ZJQ-Мини Ултразвукови Почиста Машина со Енергија Екранот, Интелигентна Контрола Ултра Sonic Бања 430Ml, за Накит, Прстени Pendant Очила Метална Паричка Жилет,Црна

ZJQ-Мини Ултразвукови Почиста Машина со Енергија Екранот, Интелигентна Контрола Ултра Sonic Бања 430Ml, за Накит,

Залиха
DEN 748.80
Износ:

Покрај тоа, неколку капки на чистење решение со што ќе се зајакне чистење перформанси, но запаливи и експлозивни детергент не може да се користи.Карактеристики : Материјал : ABS + 304 од не ' Рѓосувачки челик verall Големина на : 19*10.TIMED УЛТРАЗВУКОВИ ЧИСТЕЊЕ : Ултразвукови чистење технологија, длабоко не-деструктивни средства за чистење на дамки. 360°сестрано високо ефикасни длабоко чистење.Answer : ___________________________ NOTE : Ултразвукови чистење машина е само замена за рачно чистење на површината на објектот, и нечистотија во внатрешноста на јазот е тешко да се исчисти, таму ќе биде употребена сила за да додадете некои детергенти.СУПЕР ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Идеален подарок за вашиот љубовник, пријатели, семејство. Лошата сребрени предмети; 2. Jewelries со лабави камења; 3.Можете да ги користите нашите Накит Ултразвукови Почиста Машина чисти накит, ѓердани, прстени, обетки, очила, нараквици, протези, и други скапоцености.Ако тие се премногу валкани, може да треба повеќе минути се додека не е целосно чистење и како блесне како што беше пред.Подобар ефект, со соодветно средство.Произведува моќни, но нежно влијание темелно чистење и отстранување на дамките од вашиот накит.6 cm Ultrasonic Моќ : 18 WUltrasonic Фреквенција : 46 KHz Tank Капацитет : 430ml Note : ултразвукови почиста може да се користи за чистење на преземање животни, но тоа не може да се исчисти : 1.Овој професионален ултразвукови почиста без загадувањето, висока квалитетна ABS тело материјал, водоотпорен, wearproof. 360°ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ : Професионални Ултразвукови почиста со 46 KHz ултразвук бран, создавање милиони микроскопски чистење меурчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози