10 x Thumbstick Палецот Зафат се Држиме Силиконска Капа Покрие Џојстик Костец за PS4 PS3, PS2 PS4 Про Тенок Xbox Еден Xbox Еден Тенок Xbox Една Елита Xbox 360 Контролер Розова

10 x Thumbstick Палецот Зафат се Држиме Силиконска Капа Покрие Џојстик Костец за PS4 PS3, PS2 PS4 Про Тенок

Залиха
DEN 156.00
Износ:

Ќе добиете 10 thumbstick костец со иста боја.Силиконски Материјал, да се подобри Чувствуваат и Контрола за Време на Gamepay.Боја : Розова.Го подобрува гејмер искуство со подобра контрола и контрола. 10 x Розова Палецот Држи Капакот Зафат Капи За Sony PS4 PS3, PS2 PS4 / PS4 Pro / PS4 Тенок Xbox Еден /Xbox Еден/ Тенок Xbox Една Елита/ Xbox 360 Контролер.

Декларирани својства

Најдобри предлози