1 Компјутер Фото Инстант Печатач Дома Џеб Преносни Студент Термички Принтери USB Полнење Нула Мастило

1 Компјутер Фото Инстант Печатач Дома Џеб Преносни Студент Термички Принтери USB Полнење Нула Мастило

Залиха
DEN 1905.60
Износ:

Мини печатач големина : за 88mm*85mm*36mm, потрошен спецификации : 58mm*30мм (стандардни спецификации), капацитетот на батеријата : 1000m Ah.Мини печатач за студентски ред прашања, Bluetooth директна врска, резолуција : 300dpi, барања систем : Android 4.4 и IOS8.0 или над;.Inkless печатење, термички печатење, OCR за препознавање на текст, конвертирате слики во едитирање на текст, фотографирање за да се добие обични текстуални содржини.Мулти-функција, текст екстракција, говорна белешка, англиски јазик-Кинески речник, печатење фотографии, рака сметка графити, итн.; 6 ролни од хартија (за 15 милиони) може да се печатат на еден набој.Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,1x хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози