DINGZXC Кујна Количка Количка Возен Служат Коли Цврсто Дрво 2 Ниво Количка се Справи со Количка за Складирање Универзална Тркала Комерцијални,Б,40 X 77 cm

DINGZXC Кујна Количка Количка Возен Служат Коли Цврсто Дрво 2 Ниво Количка се Справи со Количка за Складирање

Залиха
DEN 496.80
Износ:

Услуга:Ако Не ја Прими Стоката Нормално или Имате Било какви Проблеми, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Директно се Продаваат од страна на Производителот, за Поддршка на Повеќе Набавки.Широк Спектар на Апликации : се Погодни за Јадење, и Плочи, Пијалоци, Итн, Идеален за Дома Кујни, Кафулиња, Ресторани / Чистење Автомобили, Идеален за Старечки Домови и Јадење.Лесно да се Движите Casters:360 степени Rotatedcasters и Врвот се Справи со што Го Прави Лесно за Вас да се Движи со Количка.Guard Шини:Врвот и на Дното Полица Имате Guard Шини за да се Спречи Работи од Паѓање.Материјал : Цврсто Дрво, Големина : 40 X 77 Cm(Lxw).Производ Manual Name : Служат Cart Features : Цврсто Дрво Materialconstituting Здрав Construction Easy да Maintainclean со Мазна и Сјајна Surface It Може да Се Користи во Кујната, Гаража, Бања, Патио, Двор, трпезарија Ресторан и Така на Врвот се Справи со, исто Така, Носи Многу Погодности за Вас за да им Помогнам или Повлечете на Cart Size : Вкупната Големина : 40 X 77 cm (Lxw)Горниот и Долниот Плоча Растојание : 38 Cm Note : Големината е Прирачник за Мерење, Постои Грешка од 13 Cm, се Надевам да ја Добиете Вашата Understanding Due на Светлината и Снимање Агол Може да се Разликува, и Мало Хроматските Аберации Може да се Случи.

Декларирани својства

Најдобри предлози