TENTI УВ Кабинетот на Десктоп Мини УВ Кабинет Ултравиолетови Кабинет Херметички затворени Садови се Троши Рек Кујна Организатор

TENTI УВ Кабинетот на Десктоп Мини УВ Кабинет Ултравиолетови Кабинет Херметички затворени Садови се Троши Рек

Залиха
DEN 4408.56
Износ:

Ултравиолетови Кабинет : Smart складирање, поголем капацитет, во кои се сместени 7 комплети на садови, преграда за складирање е безбедно и удобно.Десктоп УВ Кабинет : Едно копче за да го отворите, без потребата да се приклучиш во, понудата проштална да проблеми на комплицирано електрична енергија и безбедност на опасности.УВ Сушење Рек : се Зголеми footpad дизајн, стабилен пласман, може да се спречи лизгање, не му наштети на десктоп.Фиока‑тип одвод на вода фах го прави полесно да се исчисти стагнира вода, и десктоп не е влажно.Двојно воздух кабелско и интелигентни циркулација на воздух и сушење систем се направи прибор за на маса сува брзо и повеќе погодно.

Декларирани својства

Најдобри предлози