MaxWorks 80855 500 Фунти Услуга Количка со Две Коцки (40 x 17 Севкупниот Димензии) & 80876 28.75 x 18.75 x 33 Свитлива Платформа Камион Притисни Dolly-330 lb. Тежина Капацитет-со Завртување Трк

MaxWorks 80855 500 Фунти Услуга Количка со Две Коцки (40 x 17 Севкупниот Димензии) & 80876 28.75 x 18.75 x 33

Залиха
DEN 2619.84
Износ:

Тежина Капацитет-со Завртување Wheels Our Mac Works Виткање Платформа количка е дизајниран за дом, канцеларија, магацински простор, гаража, работилници, школи, градинарски и повеќе.Производот 2 : Карактеристики поместена рачка за лесен за маневрирање.Изградена од трајни челик платформа со тубуларна челик се справи со rubberized поместена зафат.Лесен-за-чистење количка ќе не ' рѓа, чип, дент или кора.Лесно ќе транспорт носивост до 500 кг.Се справи со набори на платформа за компактен складирање или лесен транспорт.Вкупната големина : 28.Max Works 80876 28.75" x 33" Свитлива Платформа Камион Притисни Dolly-330 lb.Две 4" вртливата castors и две цврсти тркала тивко и лесно ролни под оптоварување.Производот 2 : Изградени од трајни челик платформа со тубуларна челик се справи со rubberized поместена зафат.Max Works 80855 500 Фунти Услуга Количка Со Две Коцки (40" x 17" Севкупниот Димензии)Нашиот Максимум Две Работи-Лента Комунални Услуги Количка е изградена од трајни поли изградба дека може да се користи на речиси различни апликации да ги вклучува комерцијални, храна, медицински или домашна употреба.Производ 1 : Брзо да се соберат и лесно да се чисти.Производот 2 : Виткање платформа притисни количка е одличен за дом, канцеларија, магацински простор, гаража, работилници, школи, градина употреба.Тешки тркалото за монтажа голема заграда се одржи на топката имајќи планината PP и TPR тркала ќе се обезбеди години на служба.организиран и секогаш на испружена рака.Производ 1 : изработени од лесни, , комерцијални должност полипропилен материјал кој нема да рѓа или чип.

Декларирани својства

Најдобри предлози