1 Pocket Pc Етикета Печатач Принтери Bluetooth Конекција USB Полнење за Облека, Накит Итн Супермаркет

1 Pocket Pc Етикета Печатач Принтери Bluetooth Конекција USB Полнење за Облека, Накит Итн Супермаркет

Залиха
DEN 1756.80
Износ:

Големината на мини етикета печатач : за 131×82×31mm; вградената батерија 1500m Ah, 7.4 V литиум батерија; хартија се тркалаат ширина 15mm; 203 DPI резолуција.Smart етикета печатач, полнење преку USB, може да биде поврзан со компјутер или USB полнач;.Bluetooth конекција, нема мастило е потребно, дома живот, цена идентификација, име за идентификација, канцелариски материјали идентификација.Мобилен телефон печатење, термички печатење, печатење и паста, се намалат трошоците за потрошен материјал.Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,Етикета хартија × 2 ролни.

Декларирани својства

Најдобри предлози