Екран Зголемувачот,FAFAN Екран Зголемувачот,3D Екран Зголемувачот Лаптоп Тв 10inch 3D Компатибилен со Сите паметни телефони

Екран Зголемувачот,FAFAN Екран Зголемувачот,3D Екран Зголемувачот Лаптоп Тв 10inch 3D Компатибилен со Сите паметни

Залиха
DEN 580.80
Износ:

[ Хуманизирано Дизајн] : HD екран зголемувачот Чување тип ротирачки виткање дизајн.Ако висината не е доволно, на висина може да се прилагоди со прстен застане.Супер-тенок кога укината и, исто така, може да се носи околу во вашата торба.Погоден за надворешно, кампување, патување, одмор, било каде и др. [3 D HD Екран Засилувач] : Премиум Fresnel леќа, Што Сликата Појасна,HD визија, око за заштита против сина зрачење, нема моќ.Тоа ќе се ослободат од непријатноста и визуелна замор што предизвикува страна долго време се фокусира на мал екран.Едноставни и стилски дизајн го прават овој производ вашиот најдобар избор за одмор подароци за вашите пријатели или семејството. [Удобно Гледање Искуство]екранот зголемувачот работи само како телефонски проектор екран, ефикасно двојно зголемување на големината на вашиот екран, па можете да уживате во филмови и видео записи на вашиот паметен телефон за да во потполност, во HD. [Компатибилни Со Вашиот Уред] : мобилен телефон зголемувачот е специјално дизајниран да се вклопуваат повеќето паметни телефони, Погоден за Сите i Phone или Андроид телефон, го ставите телефонот во екранот засилувач, лесно можете да уживате во домашниот театар-како ефект.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Декларирани својства

Најдобри предлози