Преземено Силиконска Кожа Компатибилен за Arlo Smart Security Дома Камера, Силиконска Кожа Случај Покритие за Arlo Smart Security Жица-Слободни Камери, 1 Пакет, Браун

Преземено Силиконска Кожа Компатибилен за Arlo Smart Security Дома Камера, Силиконска Кожа Случај Покритие за

Залиха
DEN 475.20
Износ:

Тоа може да се Користи за долго време. *Преземат целосна покриеност со силиконска кожа го заштитите вашиот Arlo безжична Smart Security Камера од отворен и затворен елементи како што се гребнатини, УВ и вода.Идеален за внатрешна и надворешна употреба.Највисок квалитет на производи 4.Сит се вклопуваат и се компатибилни со различни камера 3 месеци. *Кожи удобно се вклопуваат во целиот Камера, но не се мешаат со монтажа магнет или завртки.Меки и Супер еластичен силиконски материјал : отворено ги покрива е направен од лесен и трајни силикон.

Декларирани својства

Најдобри предлози