Голем Капацитет Облека Складирање Кеси Свитлива Плакарот Организаторот за Ќебе, Постелнина, Утешителот, Underbed Складирање Бин со Засилен се Справи со Патентите Јасн

Голем Капацитет Облека Складирање Кеси Свитлива Плакарот Организаторот за Ќебе, Постелнина, Утешителот, Underbed

Залиха
DEN 118.80
Износ:

【Премиум Материјалот 】 - Направена од високо-квалитет, без мирис, nonwoven ткаенина која промовира вентилација, ги штити вашите зачувани објекти и е издржлив доволно да го издржат предмети на сите облици и големини. 【Погоден за Сите Прилики 】 - елегантен складирање кеси (19 x 14 x 8 инчи) со 90 L дарежлив капацитет што е погодно дизајниран за да ги собере сите видови на плакарот простор.Продавница за облека, ќебиња, утешителот, јоргани, крпи, перници, постелнина, кадифен играчки, книги, фотографии и се друго во меѓувреме. 【Лесно да се Носат 】 - складирање торба е компактен дизајн ви овозможува лесно да се носат помеѓу полиците високи или ниски.И кога ќе им треба, едноставно земете облека складирање кеси надвор од плакарот.Кога вие не треба да се користи тоа може да биде укината.Погоден за спални соби, станови, апартмани, таванот, подрум, дом за складирање и организација. 【Засилен се Справи со 】 - Нашите работи се пораби и зајакната со дополнителни 3 слоеви на nonwoven ткаенина, кој ги зајакнува и го зголемува товарот капацитет.Сега можете да ги подигнете тешки предмети со минимален напор.Тоа може да биде укината и се пресели кога оди на училиште, се движат, или на патување.затворање. 【Јасно Прозорец 】 - Секој количка за складирање торба доаѓа со посветен јасно прозорец кој ви овозможува да ја видите содржината на прв поглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози