Бакарна Жица, Не-Корозивен Заварување Жица Ниска Температура 2/4/10M Бакар Алуминиум Cored Жица, за Радијатори Мотори(2м)

Бакарна Жица, Не-Корозивен Заварување Жица Ниска Температура 2/4/10M Бакар Алуминиум Cored Жица, за Радијатори

Залиха
DEN 227.76
Износ:

Погоден за бакар и алуминиум жица за заварување на радијатори, мотори, батерии, апарати за домаќинство и други производи.Директно да го користите, не треба да се други флукс во прав.Заварување остатоци е не-корозивен, не-хигроскопна и цврсто прикачен.Со ниска точка на топење, добра флуидност, цврстина и цврстина, добри запечатување.Заварување ефект е добро, неговата заварување место е полно и мазна.Директно да го користите, не треба да се други флукс во прав.Заварување ефект е добро, неговата заварување место е полно и мазна.Со ниска точка на топење, добра флуидност, цврстина и цврстина, добри запечатување.Заварување остатоци е не-корозивен, не-хигроскопна и цврсто прикачен.Погоден за бакар и алуминиум жица за заварување на радијатори, мотори, батерии, апарати за домаќинство и други производи.

Декларирани својства

Condition:
Brand New
Length:
2/4/10m (Optional)
Package Weight:
38~200g (approx.)
  :
Package List:
1 x Copper Aluminum Cored Wire :

Најдобри предлози