MAONIN 100ml Сосови Сад,Издржлива Пластика Стискаш Шише Преносни Шише кечап Кујна Gadget(Бела)

MAONIN 100ml Сосови Сад,Издржлива Пластика Стискаш Шише Преносни Шише кечап Кујна Gadget(Бела)

Залиха
DEN 139.68
Износ:

Пакет се вклучени : 1 компјутер шише Боја : Црвена,Сина,Бела.Капацитет : 100 ML / 3.4 Унца Големина : прибл. 14 5cm x / 5.51 x 1.97".Тоа е направен од високо-квалитет ЈП пластика, не-токсични, без мирис, силни и издржливи.Заострување на црвена капа на врвот на шишето да се спречи течноста од сушење и чувајте го во свежа.Погоден за кујнски прибор, како што се леќата, сируп, масло, оцет, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози