Shanrya Креативни Виткање Бебе Дете Плажа Мрежа Торба 2 Големини Мрежа Торба, Виткање Бебе Играчка Складирање Торба, за Бања Соба, Кујна(S)

Shanrya Креативни Виткање Бебе Дете Плажа Мрежа Торба 2 Големини Мрежа Торба, Виткање Бебе Играчка Складирање

Залиха
DEN 282.96
Износ:

Плажа складирање торба им овозможува да бидат поставени, и тоа е дизајниран со мрежа, нека извади сите песок и вода.Лесен за користење и носење, проширување на заводот сајтови, животната средина и здравјето.Направени од високо квалитетен материјал, живи и здрави, издржливи.Деца да си играат надвор, тоа може да потрае многу работи, песок-dredging алатки, пешкири, облека, играчки, се расфрлани.Голем капацитет за дизајн, достапни за чување на различни кујна,бања соба,Дневна соба, постелнина соба, дома.Опис : Оваа играчка торба е направен од високо квалитетен материјал, живи и здрави, издржливи.Голем капацитет за дизајн, достапни за чување на различни кујна, бања соба, дневна соба, постелнина соба, дома.Карактеристики : Изработени од високо квалитетен материјал, живи и здрави, издржливи.Голем капацитет за дизајн, достапни за чување на различни кујна,бања соба,Дневна соба, постелнина соба, дома.Лесен за користење и носење, проширување на заводот сајтови, животната средина и здравјето.Деца да си играат надвор, тоа може да потрае многу работи, песок-dredging алатки, пешкири, облека, играчки, се расфрлани.Плажа складирање торба им овозможува да бидат поставени, и тоа е дизајниран со мрежа, нека извади сите песок и вода.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Mesh + најлон Оксфорд Голема крпа Големина : 45 x 30 x 45cm / 17.72 x 11.81 x 17.72 инчен (appr.) Smart Големина : 25 x 25 см / 9.84 x 9.84 инчен (appr.) (Изборен) Пакет се Вклучуваат : 1 x Играчка Складирање Торба .

Декларирани својства

  :
Condition:
100% Brand New 
Material:
Mesh + nylon Oxford cloth
Big Size:
45  x 30 x 45cm / 17.72 x 11.81 x 17.72 inch (appr.)
Smart Size:
25 x 25 cm / 9.84 x 9.84 inch (appr.)   (Optional)
Package Include:
1 x Toy Storage Bag :
  :

Најдобри предлози