FANQIE 5/10 КОМПЈУТЕРИ Стискаш Шишиња, Пластични Оцет Џем Келеш Сируп Контејнер за Храна Ketchup Со Капа, Сос Фармацевт Condiment Шишиња(60ML-5PCS)

FANQIE 5/10 КОМПЈУТЕРИ Стискаш Шишиња, Пластични Оцет Џем Келеш Сируп Контејнер за Храна Ketchup Со Капа, Сос

Залиха
DEN 288.00
Износ:

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60/180/480ml.Големина : S/M/Л Пакетот вклучува : 5/10 x Стискаш Шише.Големина : S/M/LColor : White Material : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише)Капацитет : 60/180/480ml Package вклучува : 5/10 x Стискаш Шише.

Декларирани својства

Најдобри предлози