YINMZ Симпатична Играчка Кукли Скулптура Дома Декор Figurine Минијатурни Украс Монахот Слика(Сив)

YINMZ Симпатична Играчка Кукли Скулптура Дома Декор Figurine Минијатурни Украс Монахот Слика(Сив)

Залиха
DEN 56.16
Износ:

Материјал : Смола.Количина : 1 PC.Боја : Сива,Сина,Жолта,Црвена Боја.Големина : 2.6 x 2.9 cm.Тема : Монах.Пакетот Вклучува : 1 PC Монахот Figurines Quantity : 1 PCTheme : Monk Size : 2.6 x 2.9 cm Material : Resin Color : Сива,Сина,Жолта,Red Usage : DIY Смола Занает.Мини Градина Декорација,Микро Пејзаж Украси,Вкусен Растенија Оркестарот Додатоци итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози