Prosoleg Преносни Повеќенаменски 6 Инчен LED Шминка Огледало и Прстен Светлина во Количка Суета Случај со 10 Светлина Тезги, 64 LED Светилка Монистра, TikTok Мобилен Телефон Но?

Prosoleg Преносни Повеќенаменски 6 Инчен LED Шминка Огледало и Прстен Светлина во Количка Суета Случај со 10

Залиха
DEN 308.64
Износ:

На Prosoleg Преносни Повеќенаменски 6 Инчен LED Прстен Светлина, може да се користи како најдобро одговара и добра опција кај повеќе поставувања како Маса Светилка, Ноќ Осветлување, Професионална Шминка Огледало, Selfie LED Прстен Светлина, итн.Напредни Перформанси Шминка Огледало : ① Изградена-во 64 LED одделение светилка монистра што може да се обезбеди ултра-светли и мека око-заштита на извор на светлина.Совршено служи како многу преносни и лесен-за-носат selfie LED Прстен Светлина за You Tube, Tiktok и во живо стриминг на шминка седници и други социјални активности. ③ FCC, Ro HS и CE Сертификација.На Prosoleg Преносни Повеќенаменски 6 Инчен LED Прстен Светлина е производ на enhanced истражување од висок квалитет на производителот и бренд, со силен и издржлив продолжи стојат направен од алуминиум, и појавување 6 инчен дијаметар прстен светлина и огледало кои тежат толку многу помалку од максимално дозволената тежина која може да се чуваат од страна на дизајнот на рамката.LED Прстен Светлина е USB погон и може да биде поврзан на било 5 V USB порта на повеќето од електронските уреди, моќ банка (не се вклучени), или USB адаптер (не е вклучен).Отворање на случајот до 45°, без проширување на телескопски делови го прави едноставен десктоп огледало со LED Прстен Светлина која има различни нивоа на осветленост.Производот е многу преносни и лесно да се носат, и тоа функционира совршено како огледало шминка со светлина, LED прстен светлина, десктоп огледало, чанта огледало, и Selfie/Tiktok/You Tube на социјалните медиуми LED прстен светлина.

Декларирани својства

Најдобри предлози