1 Компјутер, паметен Телефон Печатач Мини Преносни Bluetooth Безжична Хартија Фото Печатари со USB Кабел

1 Компјутер, паметен Телефон Печатач Мини Преносни Bluetooth Безжична Хартија Фото Печатари со USB Кабел

Залиха
DEN 1439.76
Износ:

Големината на мини фото печатач : околу 83*83*45mm.Мали и преносливо, на еден-клик конекција, можете да го користите во секое време сакате, и да печатите слободно.Bluetooth мрежи, печатење метод : термички печатење; барања систем : Android 4.4.4 и над IOS8.0 систем. 6 ролни од хартија можат да се отпечатат континуирано, потрошувачката на енергија на производот е контролирана да ниско ниво, и не потрошувачка на енергија е се исклучи.Време за да копирате 1 прашање од страна, може да се земе и печатење 10 прашања, оставајќи повеќе време за одговарање, разгледување и ја прегледувате презентацијата.Пакет содржина : Погрешна наслов печатач×1, пакување кутија×1, службен термичка хартија×1 ролна, кабел за податоци×1, три пакети на сертификати×1.

Декларирани својства

Најдобри предлози