FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток Мала Големина (19cm

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Luxe Бендови, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување

Залиха
DEN 172.56
Износ:

[Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Нема екран заштитник опфатени Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.Одлично за резервни ремени за поправка и надградба на вашиот smartwatch Спецификации : Име на Производ : Види Бенд Материјал : Силикон Применливи модели : За Fitbit Luxe - Рака должина : околу 190mm Пакет се Вклучени : 1 X Види Бенд Забелешка : види не се вклучени.Не е лесно да се лизга надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози