Куче Поводник и Темперамент Поставени од страна на Greenbrier Кинолошки Клуб (Зелена Коска Оглавник, Големи)

Куче Поводник и Темперамент Поставени од страна на Greenbrier Кинолошки Клуб (Зелена Коска Оглавник, Големи)

Залиха
DEN 260.88
Износ:

Поводник.Прилагодливи Подигнат да се вклопи во вашиот куче правилно Поводник е 48 Инчи Долг со метален клип Ширина е .06 Инчи широка за Мали 1.0 инчи широка за Големи Двојно stitched во секој заеднички за издржливост Пластични Резиња за да го направите лесно да се стави на и полетување Метал D Прстени во најстресниот области Двојно D Прстени да се закачите на Поводник да.Среќен Бои за да изберете од.

Декларирани својства

Најдобри предлози