Infgreate-Преносни Мини Refillable Празни Спреј Шише,Зачин Сол Црн Пипер Шеќер Шише Капак Печат Леќата Кутија Лажица Тегла Кујна Cruet - Бела

Infgreate-Преносни Мини Refillable Празни Спреј Шише,Зачин Сол Црн Пипер Шеќер Шише Капак Печат Леќата Кутија

Залиха
DEN 311.76
Износ:

Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, јасно тело за препознавање и екстракт condiment брзо.Уникатен лажица и капак во еден вид на дизајн, избегне лажица паѓа надвор, само отворете го капакот прилог на лажица.Нудиме сигурна херметички печат спречување leakproof, прашина и влага да се задржи зачини свеж подолго.Држете разни мирудии, како што сол, шеќер, црн пипер, зачини, леќата, пченка скроб и повеќе.Широк отвор за полнење и чистење : за Разлика од повеќето патни шишиња, ова е широк отвор, го прави лесно да се пополни со подебели течности, и тоа лесно се вклопува и со четка за чистење на внатрешноста на цевката.Спецификации : Направен од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, јасно тело за препознавање и екстракт condiment брзо.Уникатен лажица и капак во еден вид на дизајн, избегне лажица паѓа надвор, само отворете го капакот прилог на лажица.Нудиме сигурна херметички печат спречување leakproof, прашина и влага да се задржи зачини свеж подолго.Држете разни мирудии, како што сол, шеќер, црн пипер, зачини, леќата, пченка скроб и повеќе.Тип : Condiment Шише Материјал : ПП + PC Карактеристики : Транспарентни, Лажица & Капак во Еден, Течење Доказ, Лесен за Употреба Дијаметар : 6.5 см/2.56", Висина : 13cm/5.12" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Condiment Шише (Condiment Не се Вклучени).

Декларирани својства

Најдобри предлози