X-DREE 2 парчиња Latching Фан Контрола на 4 Позиција Ротационен Селектор Switch AC 250V 4А - (2 парчиња Latching Фан Контрола Selettore rotativo 4 posizioni AC напон 220V За ОАЕ 4А -

X-DREE 2 парчиња Latching Фан Контрола на 4 Позиција Ротационен Селектор Switch AC 250V 4А - (2 парчиња Latching

Залиха
DEN 1867.20
Износ:

Име На Производ : Ротари Прекинувач;Акција Тип : Latching.Број на позиција : 4 Позиција;Моќност : 250 V 4А -.Терминал Количина : 4;Вкупен Големина(Приближно) : 3.3 x 3.3 cm / 1.3" x 1.3"(D*H).Надворешен Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна(Materiale esterno : plastica, metallo, colore : ner_o.Net Тежина : 46g;Пакет Содржина : - 2 x Ротари Прекинувач(Peso netto : 46 g; Contenuto della confezione : 2 x Ротари Switch. 2 парчиња Latching Фан Контрола на 4 Позиција Ротационен Селектор Switch AC 250 V 4 AFeatures : Latching Акција тип, 4 позиција ротационен селектор акција.Користи широко за контрола на електромагнетни стартер, контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.опис на Spanish2pcs Latching Фан Контрола Selettore rotativo 4 posizioni AC напон 220 V За ОАЕ 4 ANome prodotto : Ротари Прекинувач; Tipo ди azione : Latching Numero posizione : 4 posizioni, potenza : 220 V За ОАЕ 4 AQuantità terminale : 4; Dimensioni totali (approssimative) : x 3,3 3,3 cm / 1,3' 'x 1,3' '(D * H) Materiale esterno : plastica, metallo, colore : ner_o Peso netto : 46 g; Contenuto della confezione : 2 x Ротари Switch.

Декларирани својства

Најдобри предлози