Брејди 143669 Затворен Простор Етикета, Само-Лепење, Полиестер, 3.5 x 5 x 0.006, Црна/Црвена со Бела

Брејди 143669 Затворен Простор Етикета, Само-Лепење, Полиестер, 3.5 x 5 x 0.006, Црна/Црвена со Бела

Залиха
DEN 440.88
Износ:

Weathers до 8 години на отворено, дури и подолго во затворен простор, и withstands широк температурни варијации (до 230°f).Флексибилен материјал се согласува да повеќето површини додека заштитени графика се одржи на груби средини, триење, кои се повторуваат spills и чистење.Постојан притисок чувствителни лепило форми на долготрајна врска, дури и најтешките површини и форми.Студена температура лепило овозможува signage да се применува на 0°F (-18°C).

Декларирани својства

Најдобри предлози