DOEKGE Метла Држач, Четка Gripper, Само Лепило Ѕид Алатка Организаторите, Без Дупчење Четка Закачалка за Складирање Алатка Решетката за Кујна Бања

DOEKGE Метла Држач, Четка Gripper, Само Лепило Ѕид Алатка Организаторите, Без Дупчење Четка Закачалка за Складирање

Залиха
DEN 1200.00
Износ:

Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : Како на сликата shown Include : 1 buc x Четка Држачот.Оваа трајни Четка Gripper метла закачалка организаторот може да се користи не само да се откажам бања џогерите и метли, но исто така да се откажам разни дневни потреби.Само да се држи Само Лепило Ѕид Алатка Организаторите на ѕидот, а потоа вметнете метла и четка во држачот. Не треба да се вежба дупки во ѕидот, нема потреба да ги уништи вашите убави ѕид. Оваа трајни метла закачалка организаторот може да се користи не само да се откажам бања џогерите и метли, но исто така да се откажам разни дневни потреби. На четка носителот може да ви помогне да заштедите простор и да се направи вашиот дом организирани, им даде на вашето семејство и вашите гости чист дом, велат збогум на хаос засекогаш.Користете го нашиот Метла Носителот Складирање Алатка Рек ѕид каде што сакате да ги организирате вашите алатки : бања, wc, кујна, градина, перална, гаража. Користете го нашиот четка и метла држачот за ѕид каде што сакате да ги организирате вашите алатки : бања, wc, кујна, градина, перална, гаража.Не треба да се вежба дупки во ѕидот, нема потреба да ги уништи вашите убави ѕид.

Декларирани својства

Најдобри предлози