Aexit 8pcs РКА Коаксијален Кабли Машки да BNC Женски Џек Коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер за R-g-174-U Коаксијален Кабли Безбедносна Камера

Aexit 8pcs РКА Коаксијален Кабли Машки да BNC Женски Џек Коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер за R-g-174-U Коаксијален

Залиха
DEN 1207.20
Износ:

Име на производ : BNC Женски РКА Машки Конектор;Приклучок Тип : BNC Женски РКА Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензија : 3.3 x 1cm/ 1.3" x 0.4" (L*D).Нето Тежина : 45g.Пакет Содржина : 8 Компјутери x BNC Женски РКА Машки Конектори.Опис : Овој Конектор е BNC Женски РКА Машки дизајн.Може да се широко се користат во системи за видео надзор видео систем.

Декларирани својства

Најдобри предлози