1 Компјутер Етикета Печатач Мини Термички Принтери Нула Мастило Печатење Технологија Висока Резолуција од Вашиот Телефон Склопот

1 Компјутер Етикета Печатач Мини Термички Принтери Нула Мастило Печатење Технологија Висока Резолуција од Вашиот

Залиха
DEN 1179.36
Износ:

Големината на етикета печатач : за 132x76x29mm; 1200m Ah литиум батерија; 203dpi резолуција.Глава за печатење живот : 50км; Оперативен систем : Android/iphone;.Цена етикета, серија за печатење, едно копче операција етикета, брзо печатење.Стави на хартија се тркалаат во хартија бин со печатење на свртена кон лево.По печатење е завршена, откине етикетата и да го испуштите.Bluetooth конекција;Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,Етикета хартија × 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози