Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца, 5D DIY Орел Дијамант Уметност Додатоци со Целосна Вежба за Дома Ѕид Оркестарот - 15.7x11.8Inches

Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца, 5D DIY Орел Дијамант Уметност Додатоци со Целосна Вежба за Дома

Залиха
DEN 2008.80
Износ:

★ - ЕКОЛОШКИ ПЛАТНО : Животната средина адхезивна паста, не е лесно да падне.8 во / 40x30 CM.Површината на дијамант има 17 плоштад деловите што изгледа сјајна и ќе биде никогаш нема да згаснат.Бидете сигурни дека станот свртена надолу. 5d дијамант сликарство колекции можат да се намали стресот, се доживее чувство на остварување, да ја зголемат самодовербата, да се развие издржливост, итн. ★ - СТИЛСКИ ЅИД ОРКЕСТАРОТ И ПОДАРОК : 5 D Дијамант сликарство е совршен за да ги красат вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде што сакате да одговара на различни декорација стил.Притиснете со книга. ♥ Нека дијамант сликарство оркестарот не само вашиот ѕид, но вашиот живот!Секој може да биде еден дијамант сликарство господар,да научат пријателски,украсете го вашиот живот со свој уметничко дело!. ★ - ОБРАЗОВНИ ПРИРОДА НА DIY : Завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на среќните време со вашето семејство или пријатели.Направи дијамант на вистинското место.Тоа ќе биде подобрување на воспитно родител-дете соработка Кога ќе заврши оваа дијамант сликарство со вашето дете.

Декларирани својства

Најдобри предлози