1 Компјутер Mobile Printer Безжична размена на Инстант Фото Термички Етикета Принтери 203DPI Џеб Студент Погрешно Прашање Печатење

1 Компјутер Mobile Printer Безжична размена на Инстант Фото Термички Етикета Принтери 203DPI Џеб Студент Погрешно

Залиха
DEN 470.40
Износ:

Погрешно прашање печатач големина : околу 79*79*42mm.Термички печатење, црно и бело фотографирање, потрошен материјал 56*30 (дијаметар) mm снимање на хартија, снимањето налепници, етикета хартија.Печати на конекција Bluetooth/PC USB; полнење порт : 5 V=2 A, резолуција 203dpi.Дата на печатење е полесно, СТАН директно synchronizes WPS документи, и исто така поддржува печатење на локалните документи на мобилни телефони, и го поддржува печатење хоризонтална/вертикална верзија, која е флексибилна и ефикасна.High-definition мастило без погрешно прашање печатач/преземе прашање барање/прашање библиотека енциклопедија/синхронизирани учебник/cloud погрешно прашање книга.Пакет содржина : 1x Wrong прашање печатач,,1x термичка хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози