Конектор за PCB за 4 Пакети Li-ion Литиум Батерија Надополнување на 4-5A Заштита Одбор -Y103

Конектор за PCB за 4 Пакети Li-ion Литиум Батерија Надополнување на 4-5A Заштита Одбор -Y103

Залиха
DEN 896.16
Износ:

Квалитетот на производот е добар.тестирани befor превозот.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-20 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба.Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари.Опис : Лесно Installation DIY за вашата батерија charger Charging protection Single клетка или Мулти-cells Max. 4-5 A кога се полни.

Декларирани својства

Најдобри предлози