Aexit видео надзор Камера Батерии, Полначи & Додатоци DC 5.5x2.1mm 1 до 8 Машки за Женската Моќ Моќ Конвертори Конектори за Кабелот

Aexit видео надзор Камера Батерии, Полначи & Додатоци DC 5.5x2.1mm 1 до 8 Машки за Женската Моќ Моќ Конвертори

Залиха
DEN 2191.20
Износ:

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електрични Part.Net Тежина : 53g; Пакет Содржина : 1 x DC Моќност Кабел.Главната Боја : Црна.Конектор Тип : 5.5x2.1mm DC 1 до 8 Машки да се Женски Конектори.Вкупна Должина : 40cm/15.7".Опис.Се применува за видео надзор надзор систем врска помеѓу DC напојување и видео надзор уреди.DC Моќност Кабел, има една моќ конектор крајот DC приклучок на друг крај 2 голи жици за видео надзор камера или било уреди да бидат поврзани.

Декларирани својства

Најдобри предлози