G. S 16 Парчиња Пирсинг Алатка за ПОЛНЕЊЕ на Телото Пирсинг Алатки

G. S 16 Парчиња Пирсинг Алатка за ПОЛНЕЊЕ на Телото Пирсинг Алатки

Залиха
DEN 2337.60
Износ:

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.СОВРШЕН ОБЈЕКТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА PIERCER КОИ ПАТУВААТ.Г.S 16 ПАРЧИЊА ПИРСИНГ АЛАТКА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ТЕЛОТО ПИРСИНГ TOOLS.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОВА 16 ПАРЧЕ КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА СÈ ШТО PIERCER ПОТРЕБИ.ПРОФЕСИОНАЛНО ТЕЛО ПИРСИНГ АЛАТКА ЗА ПОЛНЕЊЕ ИМА СÈ ШТО НЕКОГАШ ЌЕ ТРЕБА ЗА ПОВЕЌЕТО ПИРСИНГ.ПОСТАВЕНИ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 6" МИНИ PENNINGTON ФОРЦЕПС - ДУПЧИЊА 1 6" МИНИ PENNINGTON ФОРЦЕПС 1 6" МАЛИ ЈАМКА СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС - ДУПЧИЊА 1 6" МАЛИ ЈАМКА СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС 1 6" ГОЛЕМА ЈАМКА СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС - ДУПЧИЊА 1 6" ГОЛЕМА ЈАМКА СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС 1 6" PENNINGTON ФОРЦЕПС - ДУПЧИЊА 1 6" PENNINGTON ФОРЦЕПС 1 8" ПРСТЕН ОТВОРАЊЕ КЛЕШТИ 1 5 1/2" ПРСТЕН ОТВОРАЊЕ КЛЕШТИ 1 6" МАЛ РИНГ ЗАТВОРАЊЕ ТОПКАТА КЛЕШТИ 1 6" ГОЛЕМ РИНГ ЗАТВОРАЊЕ КЛЕШТИ 1 6" ОБРАТНА PENNINGTON ФОРЦЕПС 1 6" СЕПТУМОТ ФОРЦЕПС 1 6" HEMOSTAT КЕЛИ ФОРЦЕПС - ДИРЕКТНО 1 4 1/2" ТОПКАТА ГРАБАЊЕ КЛЕШТИ.

Декларирани својства

Најдобри предлози