Aexit 20Pcs AC250/125V Места & Додатоци 3А 3 Терминали Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Штекер Прекинувачи Црна KW12-1

Aexit 20Pcs AC250/125V Места & Додатоци 3А 3 Терминали Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Штекер Прекинувачи

Залиха
DEN 191.76
Износ:

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 42g.Пакет Содржина : 20pcs x Микро Граница Вклучите; Модел : KW12-1; Главна Боја : Црна,Сребрена на Ѕвонење.Контакт Форма : 1 NO 1 NC; Сертификација : CE,CCC,УЛ,VDE.Лост Должина : 18mm/0.71"; Номинална Напон : AC 250 V125 V.Max.Актуелни : 3А; Големината на Телото : 20x10x6mm/0.79"x0.39"x0.24"(L*W*T).

Декларирани својства

Најдобри предлози