X-DREE 3 Еез Лемење Коаксијален BNC Машки Конектор за видео надзор за Безбедност на Камерата(Conector macho BNC коаксијален де 3 piezas став cámaras de seguridad видео надзор

X-DREE 3 Еез Лемење Коаксијален BNC Машки Конектор за видео надзор за Безбедност на Камерата(Conector macho

Залиха
DEN 1358.40
Износ:

Име на производ : BNC Конектор w Пролет;Тип : BNC Машки.Големина : 58 14mm x/ 2.3" x 0.55" (L*Макс.Г);Пролет Кол. : 7.5 x 8.7 mm/ 0.3" x 0.34" (Внатрешен Кол * OD).Материјал : Метал;Боја : Сребро. Tone.Net Тежина : 36g(Peso Neto : 36g.Пакет Содржина : 3 x BNC Конектор w Пролет(Contenido del paquete : 3 x conector BNC един resorte. 3 Еез Лемење Коаксијален BNC Машки Конектор за видео надзор за Безбедност Camera Metal пресврт пролет за поврзување на коаксијален кабел.На BNC машки адаптер се користи за видео надзор безбедносна камера систем.Опис на Spanish Conector macho BNC коаксијален де 3 piezas став cámaras de seguridad CCTVNombre del producto : conector BNC един resorte; tipo : BNC macho Tamaño : 58 x 14 mm / 2.3' 'x 0.55' '(L * Máx.Г); Diámetro del resorte : 7.5 x 8.7 mm / 0.3' 'x 0.34' '(Diámetro interno * OD)Материјал : Метал; Боја : Tono plateado Peso Neto : 36g Contenido del paquete : 3 x conector BNC един resorte.

Декларирани својства

Најдобри предлози