Брејди 144648 Етикета, Само Лепење Полиестер, 3-1/2 H x 5 W, Црна/Црвена/Жолта боја на Бело

Брејди 144648 Етикета, Само Лепење Полиестер, 3-1/2 H x 5 W, Црна/Црвена/Жолта боја на Бело

Залиха
DEN 300.00
Износ:

Прилагодени За Надворешна Употреба, И Во Груби Средини Каде Одлични Триење И Хемиски Отпор Е Потребно Над Површината, Печатени Етикета.Б-302 Има Некоја Студена Температура Лепило Што Го Прави Во Знак Може Да Се Аплицира На 0°F (-18°C).Полиестер Ламинатни Withstands До 1000 Циклуси. 5-8 Години (Во Просек Се Очекува Отворено Живот На Производот Ќе Зависи Од Корисникот Дефиниција На Неуспех И Климатски Услови.) Просечната Отворено Издржливост.Земја На Потекло : Сад.ANSI знак.

Декларирани својства

Најдобри предлози