FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бенд, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor Платно Рака Замена Wristband Додаток (L Големина)

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бенд, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor

Залиха
DEN 544.80
Износ:

Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Со исклучок на часовници пакетот вклучува : Види рака*1. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Еден клик инсталација и отстранување. Идеална удобност и совршена кондиција : текстура на назад за да се спречи лизгање и да се подобри удобноста и струење; Перат ; Совршени за фитнес и активен начин на живот.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Suitable за Fitbit полнење 5 smart watch платно рака - Fitbit полнење 5 multicolor платно рака Функција : 1.Обезбеди разновидност на најпопуларните бои за жените, мажите, момчињата и девојчињата. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Не е лесно да се лизга надвор. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.водоотпорен-, лесно да се исуши, дише и удобен за носење. Висок квалитет на платно : оваа рака се направени од издржлив и меко платно материјал, кој може да се спречи иритација на кожата и да ви обезбеди удобно носење искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози