1 Парче Фото Инстант Печатач Мини Џеб Термички Принтери со 1 Ролна Хартија Студент Погрешно Прашање Организатор

1 Парче Фото Инстант Печатач Мини Џеб Термички Принтери со 1 Ролна Хартија Студент Погрешно Прашање Организатор

Залиха
DEN 688.80
Износ:

Големината на џеб печатач : околу 79*79*40 MM; боја на мини печатач : пинк.Материјал на пренослив печатач : ABS.Bluetooth директна врска, не се ограничени од страна на мрежата, да се поврзат во секое време, насекаде.Рака сметка џеб печатач, не е во ред прашањето за печатење, знаење точка печатење, мали и преносливо, текст печатење, печатење фотографии, рака сметка на партнерот.Мали и лесни тело, лесно да се однесе насекаде.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејство.Далечински печатење метод : мобилен стан печатење на Хартија ширина на приемот печатач : 58mm Излез метод : Bluetooth Батерија : Вграден-во 900 MAH литиум батерија за Напојување : DC5 V/1А Полнење интерфејс : MICRO-USB Печатење тип : Термички печатење Термичка хартија големина : 57*25ММ метод на Конекција : Bluetooth конекција за Пакет содржина : 1*пренослив печатач за кабелот за Податоци*1 Десет години хартија*1.

Декларирани својства

Најдобри предлози