1 Компјутер Преносни Мини Термички Печатач Инстант Фото Печатари Во Ред Прашањето За Печатење Со Висока Резолуција

1 Компјутер Преносни Мини Термички Печатач Инстант Фото Печатари Во Ред Прашањето За Печатење Со Висока Резолуција

Залиха
DEN 1905.60
Износ:

Погрешно прашање печатач големина : околу 135*46.5*97mm, потрошен ширина : 58mmx30mm, производ материјал : пластика.Користејќи Bluetooth директна врска технологија, можете да се поврзете со Bluetooth кога ќе ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА, заштеда на време за да копирате белешки од рака.Едно-копче за печатење, заштеда на време и напор, inkless и еколошки печатење.Увезени оригинални печати ја главата, зрела технологија и сигурен квалитет, им помогне на учење и да се подобри учењето ефикасност.Резолуција : 203 DPI, вмрежување на владата : Bluetooth 4.0 dual mode, полнење на владата : USB,Печатење формат : некој ширина 48mm, брзина на печатење : МАКС 40mm/s.Пакет содржина : 1x печатач,Термичка хартија*3.

Декларирани својства

Најдобри предлози