1m Бакар Алуминиумски Прачки за Заварување, Флукс-Core Заварување Жица, Погоден за Заварување Легури, од не ' Рѓосувачки, Поцинкуван Челик, Бакар

1m Бакар Алуминиумски Прачки за Заварување, Флукс-Core Заварување Жица, Погоден за Заварување Легури, од не

Залиха
DEN 225.36
Износ:

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Заварување Жица Материјал : Алуминиум Бакар Должина : 1m / 39.● Овој производ е со висок квалитет карактеристики, за професионална технологија водич и лизгачот, направени од имајќи челик со низок коефициент на триење, силни и издржливи, овој систем добро функционира во лизгачот за движење и превод, тоа добро функционира и имајќи нема отпор кога е поставен на водичот.Линеарна водич блок има систем за подмачкување, и лубрикант може да биде лесно да се инјектира во страна масло влезот. ● Овој производ се користи во phlx производство на опрема, печатени кола, роботски раце, прецизни мерни машини и други мали линеарно движење уреди, имајќи челик линеарна водич со низок коефициент на триење. ● Мали димензии и мала тежина на овој линеарна водич и лизгачот направи тоа особено погодни за мали опрема.Тоа добро функционира во лизгачот за движење и превод.4 во Тежина : Околу.Таа работи добро и на лежишта немаат отпор кога е поставен на водичот.Со 4-точка за контакт дизајн, тоа може да го сноси товарот во сите правци со добра цврстина и висока прецизност. ● Овој производ усвојува 4-точка за контакт дизајн, кој може да носи товарот во сите правци со добра цврстина и висока прецизност. ● Производот е дизајниран со топката кафез, која може да се interchanged во случај на ниско ниво на прецизност.

Декларирани својства

Најдобри предлози