Тиара Дијамант Intensifier 50x за Нега на Кожата w/Сатен Допир 1oz Цевка

Тиара Дијамант Intensifier 50x за Нега на Кожата w/Сатен Допир 1oz Цевка

Залиха
DEN 1754.40
Износ:

Боја Подобрување Комбо : Monoi де Тахити и моќни Тирозин.Fifty50 Нега На Кожата.Satin Touch Смеса.Во Последно Мирис. 1oz Цевка.Боја Подобрување Комбо : Monoi де Тахити и моќни Тирозин се обединат за подолго време-траење подлабоко боја.една девојка е најдобар пријател за еден младешки, волшебна темен тен сјај.Искуство никогаш не завршува decadent боја со нашата уникатна Боја Подобрување Комбо дека зајакнува и интензивира за длабоки, темни нијанси.Интензивна мешавина на луксузни нега на кожата, вклучувајќи ги и нашите Деликатни Дијамант Екстракт, помага фирма и придавам влогови за божествена прозрачна заврши.Satin Touch Комбинација ќе ја напушти вашата кожа толку мека другите ќе биде завидлив.Така, лекување на кожата на quintessential луксузот на дијаманти.Боја Подобрување Комбо : Monoi де Тахити и моќни Тирозин се обединат за подолго време-траење подлабоко боја.Fifty50 нега на кожата : Револуционерна мешавина на екстремни нега на кожата состојки, вклучувајќи ги и Деликатна Дијамант Екстракт, да се врати на кожата, изгубениот сјај и сјај.Satin Touch се Вклопуваат : Botanically добиени мешавина обезбедува луксузни чувство и екстремна хидратација за свиленкаста, совршено мазна кожа.Искуство вашата бајка со ова Во Последно мирис.

Декларирани својства

Најдобри предлози