Aexit AC 380V Прекинувачи 2KW Црвена Зелена/Исклучување Почнете да Престанат Електрични Притисни Pushbutton Прекинувачи Копчето Префрлате

Aexit AC 380V Прекинувачи 2KW Црвена Зелена/Исклучување Почнете да Престанат Електрични Притисни Pushbutton

Залиха
DEN 1809.60
Износ:

Име На Производ : Push Копчето Прекинувач;Модел Бр. : AC/3;Контакт Тип : Авто-Заклучување.Номинална Напон : AC 380 V;Моќност : 2 KW.Планината Дупки Кол : 5mm / 0.2";Планината Дупки Растојание : 59mm/2.3".Вкупната Големина(Приближно) : 74 x 48x 43mm / 2.9"x 1.9" x 1.7"(L*W*T);Extermal Материјал : Пластични, Metal.Net Тежина : 51g;Пакет Содржина : 1 x/Исклучување Push Копчето Switch.Таа има on/off притисни копчиња, еден зелен на притисни копче и еден црвено исклучено притисни на копчето.Одлично за машина алатки, контрола, како што се електрични алатки.

Декларирани својства

Најдобри предлози