WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнач за PC Податоци Sync Доведе Кабел за Полнење Кабелот за Verizon QMV7a QMV7b Таблета

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнач за PC Податоци Sync Доведе Кабел за Полнење Кабелот за Verizon QMV7a QMV7b

Залиха
DEN 674.40
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB Полнач за PC Податоци Sync Доведе Кабел за Полнење Кабелот за Verizon QMV7a QMV7b Таблета.

Декларирани својства

Најдобри предлози