FANSIREN Четка и Метла Држачот за Ѕид, Четка Држачот за Ѕид за правилно Поставена, не ' Рѓосувачки Челик Метла Организатор, Тешки Куки, Складирање Организаторот за Домаш

FANSIREN Четка и Метла Држачот за Ѕид, Четка Држачот за Ѕид за правилно Поставена, не ' Рѓосувачки Челик Метла

Залиха
DEN 1272.00
Износ:

18 инчен Тип C : 38×3cm/14.18 инчен производот содржи : 1×мулти-функционални shelf Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm, и бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате. 【Премиум Услуга】 Ние обезбеди грижете се-слободен живот гарантирањето,.【Простор за Заштеда на енергија & Широка Примена】Постојат доволно големина и простор да се откажам метли, rakes, џогерите, лопата, четки, партали и други алатки.Тоа е погоден за кујни, плакари, гаражи, бањи, перална соби, канцеларии, итн. 【Супер Здрав & Висок Квалитет】 Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, метла закачалки за ѕид е корозија-отпорни, водоотпорен и издржливи.Донесува предност во кружна лак дизајн за да се направат четка организатор рек непречено и безбедно да се користи.Ако имате било какви прашања во врска со четка носителот кука, ние ќе ви обезбедиме 100% задоволни решение.18 инчен Тип Б : 27×3cm/10.Секој слот може да се одржи 0.Само "Додади во кошничка" и се тоа за вашиот удобен живот.32 инчи, па секоја кука може да се одржи до 30 килограми без deforming. 【Лесен за Употреба & Инсталирате】 слотот на метла организатор ѕид е дизајниран со прилагодливи триаголен тока.5 Во дијаметар се справи, па тоа може лесно да се стави и да се преземат од страна на сите групи.Материјал : SUS304+силикони Големина : Тип : 16×3cm/6. 【Не Слајд & Прилагодливи Дизајн】 Со специјални Анти-лизга силикони на три алатка слотови, четка и метла држачот за ѕид имаат подобро да не се лизга перформанси.Да зачувате простор, да ги задржи вашиот дом со цел, и да ви донесе удобно и чисти животната средина.

Декларирани својства

Најдобри предлози